NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

1) Jak se dostanu na místo akce?

Cílová destinace je kino Sokol, které se nachází na adrese T. G. Masaryka 2320, Kladno. Nejbližší zastávkou je Kladno, Nám. Svobody, ze které už je samotné kino na dosah (a dobře viditelné ze všech stran). Nejsnadněji se do města dostanete z Prahy, navíc se Kladno nedávno stalo součástí PID, proto doporučujeme cestu autobusy 300 nebo 399 ze zastávky Nádraží Veleslavín. (Dá se použít i linka 324 ze Zličína.) Vlakem je momentálně cesta kvůli rekonstrukci Negrelliho viaduktu složitější, ale z Prahy-Bubnů vlaky stále jezdí.

2) Dají se vstupenky zakoupit i na místě?

Ano! Stále se dají sehnat online přes naše stránky www.hernicas.cz, ale samozřejmě bude dostupný i prodej vstupenek přímo na místě.

3) Mám hlad. Co si mám počít?

Občerstvení (nápoje a jídlo) bude v určité míře možné sehnat i ve foyer kina Sokol. Pokud byste ale chtěli pořídit pořádné jídlo, připravili jsme si pro vás i interaktivní mapu, na které najdete různá blízká místa, kde se můžete dobře najíst. (Včas ji na stránky umístíme.)

4) Bez internetu umřu. Bude dostupný?

Ano! Budeme mít pro vás připravený bezdrátový internet, heslo k němu potom najdete na viditelném místě v prostorech kina, případně vám poradí někdo z našich dobrovolníků.

5) Tvrdíte, že máte doprovodný program, ale nikde o něm nemůžu najít bližší informace. Kde se dozvím něco víc?

Bližší informace se dozvíte přímo na místě. Jednak budou dostupné u jednotlivých stanovišť, zároveň pro vás budeme mít připravené informační místo, kde se můžete doptat na cokoliv. Základní informace ale průběžně prezentujeme na FB stránkách festivalu.

6) Nestihl jsem se zaregistrovat na únikovou hru. Slyšel jsem ale, že pořádáte soutěž o jeden z nedělních termínů. Jak se do slosování dostanu?

Budete se muset do slosování zapsat přímo v kině Sokol. Zapisovací arch bude viditelně dostupný a na zapsání budete mít Čas celou sobotu.

7) Kdo jsou ti zmateně pobíhající lidé v červeném tričku?

To budou naši dobrovolníci, kteří jsou na místě od toho, aby vše probíhalo v pořádku. Pokud budete ztracení nebo si s něčím nebudete vědět rady, zeptejte se právě jich, jistě vám rádi pomohou.

Copyright Herní čas