NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

1) Jak se dostanu na místo akce?

Vaším cílem je kino Sokol, které se nachází na adrese T. G. Masaryka 2320, 272 01 Kladno. Kladno se minulý rok stalo součástí PID, což velice usnadnilo cestu z Prahy. Nejbližší autobusovou zastávkou je Kladno, Nám. Svobody, ze které už je samotné kino na dosah (a dobře viditelné ze všech stran). Doporučujeme proto cestu autobusy 300 nebo 399 ze zastávky Nádraží Veleslavín, případně linkou 324 ze Zličína. Pokud zvolíte cestu autem, v blízkém okolí kina najdete dostatečný počet míst pro parkování.

2) Dají se vstupenky zakoupit i na místě?

Ano! Vstupenky si můžete zakoupit buď online skrze portál GoOut, ale samozřejmě bude dostupný i prodej vstupenek přímo na místě. Nabízíme také i zvýhodněné vstupné pro rodiny s dětmi nebo skupiny 3 osob.

3) Mám hlad. Co si mám počít?

Občerstvení bude k dispozici ve foyer kina Sokol. Pokud Vám ale pestrá nabídka nebude dostačovat, v okolí kina se nachází široká škála dalších možností.

4) Kde se dozvím více o doprovodném programu?

Bližší informace se dozvíte přímo na místě. Jednak budou dostupné u jednotlivých stanovišť, zároveň Vám rádi poradí naši dobrovolníci. Základní informace ale průběžně prezentujeme na facebookových stránkách festivalu.

5) Nabízíte pro letošní ročník ubytování?

Ano, tento rok je možné přespat v tělocvičně přilehlé sokolovny. S sebou si nezapomeňte spacák a karimatku, sprchy jsou na místě k dispozici. Kapacita je na každou noc omezená; vstupenky pro nocleh si můžete zakoupit předem, nebo na místě.

6) Jak bude hraní na místě probíhat?

Hraní deskových her bude volné, tzn. že na místě bude široká nabídka her, ze kterých budete mít možnost vybírat. Pokud Vás zaujme hra, kterou nebudete znát, nezoufejte. Na místě budeme mít tým dobrovolníků, kteří Vás a další návštěvníky hry rádi naučí.

7) Jak vás mohu kontaktovat?

Pokud budete mít jakékoli další otázky, neváhejte nás kontaktovat na našich facebookových stránkách nebo e-mailu info@hernicas.cz.

Copyright Herní čas